
Моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 27IRH9 (F0HM006YUO) Luna Grey
27 849 ₴
- Нет в наличии
- Код: F0HM006YUO
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 27IRH9 Luna Grey поєднує сучасний стиль, практичність та сучасні характеристики, яких достатньо для комфортного використання всією сім’єю. Практично безрамковий дисплей діагоналлю 27 дюйма з роздільною здатністю 1920 х 1080 розміщений на витонченій підставці, яка заощаджує вільне місце на столі. Завдяки процесору Intel Core, оперативній пам’яті DDR5 та SSD-накопичувачу в тебе будуть необхідні ресурси для виконання універсальних завдань.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Цвет | Серый |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | 1315U |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1xHDMI |
| LAN | 1 Гбит/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 1 + 1 Type-C |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 1.2 - 4.5 ГГц |
| Вес | 7.1 кг кг |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 611.72x473.16x192 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Кардридер | немає |
| Клавіатура та миша в комплекті | дротові |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Микрофон | С микрофоном |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операционная система | без ОС |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 135 Вт |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | немає |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип накопителя | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR5 SDRAM |
Информация для заказа
- Цена: 27 849 ₴









