Особенности: 24 порта 10/100 Мбит/с с 2-портовым гигабитным неуправляемым коммутатором PoE Неуправляемый коммутатор, который виден в облаке Ruijie Интеллектуальная и безопасная сеть видеонаблюдения Интеллектуальное управление PoE Высококачественный дизайн Применяется к различным сценариям
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruijie |
| Пользовательские характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | 24 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 1 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | немає |
| PoE In / PoE Out | ні / так |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | немає |
| SFP+ | немає |
| SFP28 | - |
| USB | немає |
| Бюджет PoE | До 180 Вт |
| Вес | 3200 г кг |
| Входить до комплекту | комутатор, документація |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Общее количество портов | 26 |
| Комбо порт GE/SFP | 1 |
| Консольний порт | немає |
| Кількість портів з підтримкою PoE | 24 порти |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 180 Вт |
| Материал корпуса | Металл |
| Можливість монтажу у стійку | є |
| Поддержка PoE | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / ні / ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 440 х 214.9 х 44 мм |
| Рівень управління | - |
| Стекування | Нет |
| Тип | некерований |
| Тип охлаждения | активне |
| Управление | немає |
| Форм-фактор | настільний + стійковий |
Информация для заказа
- Цена: 13 159 ₴








