
Планшет Tecno Megapad 11 (T1101) 8/128GB 4G Vitality Green (4894947052200)
8 237 ₴
- Нет в наличии
- Код: 4894947052200
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Насолоджуйтесь широкоформатним оглядом на 11-дюймовому дисплеї TECNO Megapad 11 із корисною площиною 83%, що забезпечує ефект присутності. З яскравістю 440 нит і частотою оновлення екрана 90 Гц ви отримуватимете яскраві та плавні зображення, де б ви не були. Захист очей під час перегляду Спробуйте темний режим для слабкого освітлення, який ідеально підходить для вечірнього часу і зменшує втому очей. Для тривалих переглядів екрана увімкніть фільтр синього кольору, завдяки якому очі не напружуватимуться і почуватимуться комфортніше. Восьмиядерний процесор MTK G99 Планшет працює на вдосконаленому восьмиядерному чіпсеті MTK G99, виготовленому за технологічним процесом 6 нм для оптимальної продуктивності та ефективності. Відчуйте блискавичну швидкість та досконалість багатозадачності у своїй руці. Великий акумулятор ємністю 8000 мАг Заряджайте менше та робіть більше завдяки ємному акумулятору 8000 мАг. До 71 дня роботи в режимі очікування та 29 годин звичайного використання. 800 циклів заряджання, 4,5 години відео або 137 годин аудіо через Bluetooth без перерви. Підтримує швидке заряджання при потужності 18 Вт. Чотири динаміки та аудіо з ефектом присутності Підніміть своє прослуховування на новий рівень із чотирма динаміками за допомогою Dolby Audio. Потужні п’ятимагнітні динаміки забезпечують понад 80 дБ розкішного всепроникного звуку. Насолоджуйтесь повним діапазоном високих та низьких частот, реалістичними ефектами в іграх та чистим викликом із функцією компенсації шуму AI. Будьте готові до всеосяжного звуку. Взаємодія в екосистемі TECNO Відчуйте потужність безперешкодного підключення з екосистемою TECNO, коли телефон та планшет бездоганно синхронізуються через Bluetooth для швидкої передачі файлів. Підключіть свій планшет до комп’ютера за допомогою простого жесту та легко передавайте фотографії для відео між своїми пристроями. Ефективність, інтуїтивність та швидкість – ось переваги взаємодії TECNO. Справжній AI-помічник Швидко отримуйте зведення та основні висновки з будь-яких документів, заощаджуючи свій час та підвищуючи продуктивність. Переклад AI ідеально підходить для подорожей, відвідування ресторанів, досліджень та обміну повідомленнями у соціальних мережах. Ваші дзвінки не будуть перериватися через функцію компенсації шуму AI під час дзвінків. Ця функція розумно усуває фонові шуми, від автомобільних гудків до вуличного галасу, для бездоганної якості викликів, що перевершує очікування від традиційних рішень.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecno |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 8000 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Вес | 510 г кг |
| Предустановленная ОС | Android 14.0 |
| Гарантия | 13 месяцев |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 11" |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Кількість SIM-карт | 1 |
| Количество ядер | 8 |
| Материал корпуса | метал + пластик |
| Навигационная система | відсутня |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | з роз'ємом 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наяність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Оперативная память | 8Гб |
| Основна камера | 13 Мп |
| Мощность зарядки | 18 Вт |
| Процессор | MediaTek Helio G99 |
| Підтримка SD-карти | 512 ГБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | немає |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Розмір (ВхШхГ) | 257.1х168.67х7.58 мм |
| Серия | Tecno MegaPad 11 |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота | 2.2 ГГц + 2.0 ГГц |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Быстрая зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 8 237 ₴









