
Планшет Tecno Megapad 10 (T1001) 4/256GB 4G Champagne Gold (4894947045547)
7 291 ₴
- Нет в наличии
- Код: 4894947045547
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
10.1-дюймовий повноекранний дисплей Відчуйте більш широку та чітку візуальну насолоду, що ідеально підходить для будь-якої обстановки - від світлого відкритого простору до невеликого затишного приміщення. Зручно переглядати, дивитися та працювати на екрані з високою чіткістю та якістю зображення. Довговічний акумулятор на всі випадки життя Акумулятор ємністю 7000 мАг: 55 днів у режимі очікування, 500 циклів зарядки, до 8 годин відтворення відео та 41 година безперервного прослуховування музики в режимі Bluetooth. Безпечна швидка заряджання 18 Вт Type-C Система живлення включає режим низької напруги для надійного завантаження при низькому рівні заряду батареї та захист від перезаряду для плавного переходу між живленням від адаптера та батареї. Великий об’єм пам’яті для всіх потреб Накопичувач об’ємом забезпечує достатньо місця для зберігання великої колекції фотографій, відео, додатків та файлів без необхідності частого очищення, роблячи дані мобільними та доступними у будь-який час, що значно підвищує зручність та ефективність керування даними. Покращене фонове кешування для кількох програм Насолоджуйтесь блискавичним запуском програм і безперебійною багатозадачністю завдяки підтримці 32 програм з фоновим кешуванням - забудьте про несподівані відключення та радійте швидкості та ефективності. Металевий тонкий дизайн Корпус MEGAPAD 10 виконаний з пластику та алюмінієвого сплаву з анодованою кришкою акумуляторного відсіку, обробленої піскоструминним методом, що забезпечує зручність та приємні відчуття при дотику. Тонкий та легкий Завдяки тонкій товщині 7,35 мм та вазі всього 447 г MEGAPAD 10 забезпечує зручність перенесення та комфортне захоплення. Ідеально підходить для подорожей, поїздок на роботу або щоденного носіння, його легко взяти з собою куди завгодно, а його легка конструкція означає, що ви не втомитеся навіть при тривалому використанні, а це значно підвищує зручність та комфорт. Подвійні стереодинаміки Surround Пориньте у насичене багатошарове звучання з нашими подвійними стереодинаміками. Чи дивіться ви фільми, слухайте музику або дзвоніть по відеозв’язку, насолоджуйтесь чистим, об’ємним звуком, який оживляє атмосферу розваг та спілкування, підвищуючи ваше задоволення від взаємодії з будь-яким мультимедійним контентом. Безпечне використання планшетів для дітей Забезпечте своїм дітям безпечний час роботи з екраном та доступ до програм. Розроблений для захисту очей та формування здорового способу життя в цифровому світі, цей планшет - ідеальний спосіб для батьків спрямовувати та розслаблятися, знаючи, що їхні малюки навчаються самоконтролю у цифровому світі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecno |
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 7000 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Вес | 447 г кг |
| Предустановленная ОС | Android 14.0 |
| Гарантия | 13 месяцев |
| Графічний процесор | ARM Mali-G52 |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 10.1" |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Кількість SIM-карт | 1 |
| Количество ядер | 8 |
| Материал корпуса | метал + пластик |
| Навигационная система | GPS |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | з роз'ємом 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наяність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 256 ГБ |
| Оперативная память | 4Гб |
| Основна камера | 13 Мп |
| Мощность зарядки | 18 Вт |
| Процессор | MediaTek Helio G80 |
| Підтримка SD-карти | 512 ГБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | немає |
| Разрешение экрана | 1280x800 |
| Розмір (ВхШхГ) | 240.7 х 159.5 х 7.35 мм |
| Серия | Tecno MegaPad 10 |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота | более 1.2 ГГц |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Быстрая зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 7 291 ₴











