
Монітор MSI 27" Pro MP273QW E2 IPS White 100Hz
7 815 ₴
- Нет в наличии
- Код: PRO MP273QW E2
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Професійний 27" монітор із частотою оновлення 100 гц і технологією EyesErgo 27" монітор створений для підвищення вашої продуктивності та економії місця на столі. Технологія EyesErgo подбає про ваші очі під час тривалої роботи без стомлення очей. Нарешті, частота оновлення 100 Гц забезпечує ідеально плавне зображення без ривків. висока роздільна здатність екрана WQHD висока роздільна здатність WQHD (2560 x 1440 пікселів) означає збільшений робочий простір для професійних застосунків, а також більш деталізоване, чітке зображення під час перегляду будь-якого контенту. Захист здоров’я - технологія EyesErgo EyesErgo - це комплекс технологій та ергономічний дизайн для поліпшення вашого самопочуття та комфорту на роботі. Частота оновлення 100 Гц і час відгуку mprt 1 мс Дослідження, проведені компанією VESA, показують, що 95% користувачів вважають, що частота оновлення стала стандартом для перегляду зображень без мерехтіння. Ергономічний дизайн покликаний підвищити ефективність, комфорт і безпеку, одночасно знижуючи дискомфорт і ризики для здоров’я. Легко діліться своєю роботою Панель IPS із широкими кутами огляду дає змогу вам насолоджуватися ширшим екраном і точнішим кольоропередаванням, навіть якщо ви перебуваєте не в центрі екрана. Екран, який підвищує вашу продуктивність Завдяки кільком практичним конструкціям, включно зі стандартним кріпленням VESA, вбудованими динаміками, підставкою з роз’ємом для аксесуарів і портами I/O, монітори серії PRO MP273QW E2 стануть турботливим помічником, що підвищує вашу продуктивність. Додаток Display Kit Ексклюзивний застосунок Display Kit: додаткові функції та налаштування, пов’язані з монітором Екологічне пакування Скорочуємо вплив на навколишнє середовище за допомогою екологічних рішень.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1xHDMI |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 3.95 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 613.5х462.6х181 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 1300:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х3 Вт |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 400 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 7 815 ₴







