
Монітор MSI 27" MAG 276CPXF VA Black Curved 280Hz
8 393 ₴
- Нет в наличии
- Код: MAG 276CPXF
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Монітор MSI 276CPXF серії MAG призначений для геймерів, котрі хочуть домінувати на полях віртуальних битв. Крім відмінних технічних характеристик, MAG може похвалитися оригінальним дизайном, що відображає характер всієї серії. Монітор має чудові швидкісні характеристики: частота оновлення – 280 Гц (Display Port, 240 Гц – HDMI 2.0), час відгуку – 0,5 мс (GtG, хв.), що робить їх оптимальним вибором для динамічних ігор, таких як шутери від першої особи, файтинги, гоночні та спортивні симулятори, стратегії в реальному часі. Щоб підвищити якість зображення у динамічних комп’ютерних іграх, у моніторі використовується технологія Adaptive Sync. Вона синхронізує частоту оновлення екрана з частотою виведення кадрів графічним процесором, усуваючи візуальні артефакти на кшталт «розриву кадру». З цим монітором можна буде насолодитись грою у тому вигляді, в якому її задумували розробники – з максимальною якістю зображення. Нова технологія AI Vision може не тільки виявити деталі у темних областях, але також підвищити загальну яскравість та насиченість кольорів. Коли перехрестя прицілу збігається за кольором із тлом, стріляти некомфортно. Щоб вирішити цю проблему, монітор MSI автоматично змінює кольори прицілу таким чином, щоб він виділявся на екрані. Цей монітор підтримує функцію HDMI CEC (Consumer Electronics Control), що дозволяє керувати ним за допомогою пультів дистанційного керування, у тому числі контролерів для консолей PlayStation або Switch.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 5.26 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 610.5x547.6x278.3 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 4000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 0.5 мс |
| Частота оновлення | 280 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 8 393 ₴






