
Монітор MSI 27" MAG 274PFW IPS White 180Hz
7 578 ₴
- Нет в наличии
- Код: MAG 274PFW
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
AI Vision. Нова технологія AI Vision дає змогу не тільки виявляти деталі в темних областях, а й підвищити загальну яскравість і насиченість кольорів, привносячи яскравість у ваш день Найяскравіший дисплей. Монітор MSI, оснащений підтримкою HDR, відтворює зображення з більшою деталізацією, ширшою колірною гамою і зовнішнім виглядом, ближчим до того, що сприймає людське око, порівняно з традиційними моніторами. Це гарантує чудові враження від ігор і мультимедіа завдяки яскравому передаванню кожної деталі з живими кольорами та винятковою чіткістю Adaptive Sync. Оснащений технологією Adaptive Sync, що забезпечує плавність зображення в ігровому процесі. Технологія Adaptive Sync синхронізує частоту оновлення вашого монітора з графічним процесором, щоб усунути розриви та зависання екрана. Надплавна графіка без затримок, що забезпечується Adaptive Sync, дасть вам змогу насолоджуватися грою так, як вона задумана Wide Color Gamut. Кіберспортивний монітор MSI Esports Gaming Monitor має більш широке охоплення гами порівняно із звичайними моніторами. Ігрові кольори та деталі будуть виглядати більш реалістично та вишукано, щоб довести занурення до межі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 6.05 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 613.5x402.1x196.5 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм, 1хUSB Type-C |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 7 578 ₴






