
Монітор MSI 31.5" Optix G322CQP VA Black Curved 170Hz
13 103 ₴
- Нет в наличии
- Код: G322CQP
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ідеально вигнутий екран 1000R Ідеально відповідає вигину людського ока, щоб ви могли бачити весь екран без будь-якої втоми. Висока роздільна здатність WQHD Завдяки роздільній здатності WQHD ігри виглядатимуть ще краще, відображаючи більше деталей. Швидке прискорення (170 + 1 мс) Насолоджуйтеся плавним ігровим процесом з блискавично швидкою частотою оновлення та часом відгуку. Нічне бачення Чітко розрізняйте кожну деталь у темряві, що допоможе вам знаходити та атакувати ворогів до того, як вони помітять. Преміальна технологія Freesync Плавна гра без розривів і заїкань. Регульована підставка Підніміть продуктивність і комфорт за допомогою регульованої підставки. Синхронізація профілів HDMI CEC Налаштуйте профілі для декількох наборів пристроїв і автоматично визначте свої налаштування. Безрамковий дизайн Максимальний ігровий досвід. Підтримує HDR Забезпечуйте привабливу деталізацію завдяки регулюванню контрастності та тіней.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 7.7 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 701х480х269 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 31.5" |
| Контрастность | 100000000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 170 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 13 103 ₴






