Візуалізуйте свою перемогу з ігровим монітором MSI G274F. Оснащений матрицею Rapid IPS з частотою оновлення 180 Гц і часом відгуку 1 мс (GtG), MSI G274F надасть вам конкурентну перевагу, необхідну для перемоги над суперниками. Насолоджуйтеся надзвичайно плавним ігровим процесом без розривів завдяки вбудованій технології адаптивної синхронізації за умови використання сумісної відеокарти. Особливості Матриця Rapid IPS – забезпечує надшвикий відгук в 1 мс (GtG, мін.) та має оптимальні кольори та яскравість екрану. Частота оновлення 180 Гц – реагуйте швидше завдяки більш плавному геймплею. Час відгуку 1 мс (GTG) – чіткіше зображення під час руху. Технологія Night Vision - добре розрізняйте кожну деталь у темряві, знаходьте та атакуйте ворогів до того, як вони вас помітять. Широка колірна гама - кольори та деталі гри виглядатимуть більш реалістично та вишукано. Технології Anti-Flicker і Less Blue Light – грайте ще довше без втоми та перенапруження очей. Широкий кут огляду 178°.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 5.3 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 613.5х472х231.9 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 6 946 ₴







