
Монітор MSI 27" Pro MP275 E2 IPS Black 120Hz
5 504 ₴
- Нет в наличии
- Код: PRO MP275 E2
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Монітор для домашнього офісу PerfectEdge 120 Гц, створений для молодих професіоналів, поєднує сучасний дизайн і високу продуктивність. Будь то повсякденні офісні завдання або занурення в захоплюючий ігровий процес, цей монітор забезпечує приголомшливу візуальну насолоду та зручність використання. Створено для сучасних професіоналів Натхнена прагненням молодого покоління до простоти та ефективності, задня кришка монітора прикрашена вишуканим гравіюванням. Цей елегантний дизайн символізує безмежні можливості, що робить його ідеальним помічником для молодих професіоналів. Висока частота оновлення 120 Гц Частота оновлення 120 Гц забезпечує плавність зображення, зменшує розмитість рухів та підвищує чуйність в іграх. Для роботи вона забезпечує більш плавну прокручування та переходи, підвищуючи комфорт та ефективність. Крім того, він ідеально підходить для створення контенту AIGC (Artificial Intelligence Generated Content) та зображень та текстів на основі штучного інтелекту, що ще більше покращує творчі процеси та робить його універсальним інструментом для сучасних професіоналів. Дизайн слота для аксесуарів Слот для аксесуарів забезпечує зручне зберігання дрібних периферійних пристроїв, дозволяючи організувати робочий простір та позбавити його безладу. Він ідеально підходить для кабелів, адаптерів та інших предметів першої необхідності, підвищуючи ефективність роботи та підтримуючи порядок у приміщенні. Вбудовані динаміки Вбудовані динаміки забезпечують чистий і потужний звук, покращуючи якість мультимедіа та не захаращуючи робочий простір.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1xHDMI |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вес | 3.66 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 611.9x447.7x206.8 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | 2xmini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 1500:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 5 504 ₴








