Кронштейн подходит для плазменных, LCD, LED телевизоров и мониторов с диагональю 19-43 дюймов и весом до 19 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KSL |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклонно-поворотные |
| Расстояние от стены | 65 - 405 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 15 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +15/-15° |
| Угол поворота | 180°/360°/180° |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Рекомендована діагональ | 19" - 43" |
| Стандарти VESA | 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 572 ₴





