
Кронштейн KSL 28EN (VESA200х200)
554 ₴
- В наличии
- Код: 28EN
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тип: настінне кріплення; Мінімальна діагональ: 22 "; Максимальна діагональ: 43 "; Максимальне навантаження: 20 кг; Регулювання: нахил; Наявність кріплень VESA: 75x75 мм, 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм; Колір: чорний;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KSL |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклон |
| Расстояние от стены | - |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 20 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | -2/+15° |
| Угол поворота | - |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Рекомендована діагональ | 22" - 43" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 554 ₴


