Кронштейн подходит для плазменных, LCD, LED телевизоров и мониторов с диагональю 13-28 дюйма и весом до 15 кг. Поддерживаемый стандарт VESA: от 75 х 75 мм до 100 х 100 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KSL |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | поворотний |
| Расстояние от стены | 65 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 15 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | -5°/+15° |
| Угол поворота | 60° |
| Максимальный стандарт VESA | 100х100 мм |
| Рекомендована діагональ | 13" - 28" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 304 ₴







