
Телескопічний трипод-монопод Promate MagStick-Pro Black
1 685 ₴
- Немає в наявності
- Код: magstick-pro
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Promate MagStick-Pro - універсальна селфі-палиця з триногою та висотою до 1.3 м для зйомок з будь-якого ракурсу! Особливості: - MagSafe кріплення: Забезпечує ідеально точне співпадання котушок на моделях iPhone 12 та вище, що гарантує використання з максимальним комфортом - Надійна фіксація: Неодимові магніти N52 з легкістю утримають телефон - Складана конструкція: Трансформація у триногу для стабільної фіксації та компактності при транспортуванні - Телескопічна селфі-палка: Легко регулювати довжину для отримання ідеального ракурсу - Обертання на 360°: Максимальна зручність для зйомки з будь-якого кута - Дистанційне керування: Керуй зйомкою на відстані до 10 м, за допомогою знімного пульта - Якісні матеріали: Виготовлений з високоякісного алюмінієвого сплаву та ABS- пластику для надійності та довговічності
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Promate |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 50 мАч |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина у складній формі | 24.2 см |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальна довжина | 136.5 см |
| Матеріал | Пластик, алюміній |
| Мінімальна довжина | 38.5 см |
| Звантаження | 800 г |
| Радіус дії | до 10 м |
| Тип | Телескопічний трипод-монопод |
| Тип з' єднання | Bluetooth |
| Керування | Знімний пульт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 685 ₴








