
Кронштейн KSL WMO-4025T (VESA200х200)
728 ₴
- В наличии
- Код: WMO-4025T
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 19-43 дюймів і вагою до 25 кг. Підтримує стандарт VESA: від 100 ? 100 мм до 200 ? 200 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KSL |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклонно-поворотные |
| Расстояние от стены | 67 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 25 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +15/-5° |
| Угол поворота | 180°/360°/180° |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Рекомендована діагональ | 19" - 43" |
| Стандарти VESA | 100х100 мм, 100х200 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 728 ₴




