
Кронштейн KSL WMO-3014T (VESA100х100)
533 ₴
- В наличии
- Код: WMO-3014T
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Поворотний кронштейн з кутом нахилу KSL WMO-3014T (3 вузла повороту 180 °/360 °/180 °) - підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 13-28 дюйма і вагою до 15 кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 75 х 75 мм до 100 х 100 мм. Легкий монтаж в 3 етапи: 1.Прікрепіть настінну пластину до стіни 2.Прікрепіть кріпильні планки до телевізора 3.Закрепіть телевізор на стіні
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KSL |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | поворотний |
| Расстояние от стены | 65 - 405 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 15 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | -5°/+15° |
| Угол поворота | 180°/360°/180° |
| Максимальный стандарт VESA | 100х100 мм |
| Рекомендована діагональ | 13" - 28" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 533 ₴



