Плита ZLN7119 працює на зрідженому газі, має 1 конфорку із регулятором подачі. А завдяки емальованому покриттю та алюмінієвому корпусу конфорки, легко миється та довго прослужить. Розкрий свої кулінарні здібності на максимум з портативною газовою плитою від Floria, яка стане основним або запасним варіантом для приготування їжі в період відсутності електрики. Особливості: 1 конфорка. Потужність конфорки: 2000W. Емальований корпус. Рівномірний розподіл полум’я. Підходить для використання зі зрідженим вуглеводневим газом (LPG/з балона). Поворотний перемикач подачі газу. Емальована кришка конфорки. Алюмінієвий корпус конфорки, стійкий до корозі
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Floria |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор увімкнення | немає |
| Автоотключение | немає |
| Блокування від дітей | немає |
| Вес | 1.85 кг кг |
| Гарантия | 3 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр конфорки 1 | немає даних |
| Діаметр конфорки 2 | - |
| Діаметр конфорки 3 | - |
| Діаметр конфорки 4 | - |
| Електрозапалювання | немає |
| Загальна потужність плити | 2000 Вт |
| Защита от перегрева | немає |
| Захист від стрибків напруги | немає |
| Материал рабочей поверхности | емаль |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наличие крышки | без кришки |
| Наявність решітки | є (емальована) |
| Об'єднання зон нагріву | немає |
| Потужність конфорки 1 | 2000 Вт |
| Потужність конфорки 2 | - |
| Потужність конфорки 3 | - |
| Потужність конфорки 4 | - |
| Розміри (ВхШхГ) | 10.3x31x35.5 см |
| Розпізнавання посуду | немає |
| Таймер | без таймера |
| Тип зони нагріву | газова |
| Тип плиты | Газовая |
| Тип управления | поворотний перемикач |
| Функція PowerBoost | немає |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Общее количество конфорок | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 519 ₴





