Комплектація: кронштейн у зборі, інструкція, гарантійний лист, дюбель 10*50 (2шт), шуруп м6*60 (2шт), шайба М8 (2 шт), гвинт М4*10 (4шт).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KSL |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклонно-поворотные |
| Расстояние от стены | 60 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 10 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | 15° |
| Угол поворота | 90° |
| Максимальный стандарт VESA | 100х100 мм |
| Рекомендована діагональ | 18" - 28" |
| Рекомендуемая диагональ | 18" - 28" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х75 мм, 100х100 мм |
| Стандарты VESA | 75х75 мм, 100х75 мм, 100х100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 269 ₴









