
Кронштейн KSL Simpler 26ET (VESA200х200)
493 ₴
- В наличии
- Код: 26ET
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 22-43 дюймів і вагою до 20 кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 75 х 75 мм до 200 х 200 мм Переваги кронштейна 26ET Гарантія від виробника 3 роки Повний цикл виробництва в Україні Виготовлений з листового металу товщиною 1,5 мм Покриття - порошкове полімерне фарба міцна конструкція Легко фіксується в необхідному положенні Зрозуміла інструкція по установці в комплекті У комплекті монтажний набір, що підходить для більшості сучасних телевізорів У комплект входять пластикові стяжки для зручної фіксації проводів Овальні отвори на стеновом кріпленні дозволяють вирівняти кронштейн навіть після його установки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KSL |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклонно-поворотные |
| Расстояние от стены | 255 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 20 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | 15° |
| Угол поворота | 180° |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Рекомендована діагональ | 22" - 43" |
| Рекомендуемая диагональ | 22" - 43" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х75 мм, 100х100 мм, 200х75 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
| Стандарты VESA | 75х75 мм, 100х75 мм, 100х100 мм, 200х75 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 493 ₴







