
Смарт-годинник Garmin Enduro 3 Carbon Gray DLC Titanium with Black Nylon (010-02751-00)
35 758 ₴
- Нет в наличии
- Код: 010-02751-00
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Enduro 3: готовий до найважчих випробувань Шукаєте надійний розумний годинник, який зможе супроводжувати вас у всіх пригодах? Тоді зверніть увагу на Enduro 3 від Garmin. Створені спеціально для тих, хто ставить перед собою лише найвищі цілі, ця новинка з широким функціоналом та надміцним дизайном завжди буде поряд – на гірських вершинах, у морських глибинах, на стадіоні, у тренажерному залі, у лісах та бетонних джунглях мегаполісів. Легкий дизайн для суворих умов Філософією дизайну Enduro 3, як можна зрозуміти із назви пристрою, є максимальна витривалість. Годинник побудований таким чином, щоб вони не обтяжували ваші руки, але разом з тим могли впоратися навіть із екстремальними викликами. Саме тому в ролі головного матеріалу в цій моделі був використаний титан – універсальний метал, який одночасно забезпечує легку вагу та високу надійність, а також надає Enduro 3 преміального вигляду. Гаджет має діагональ 51 мм, але при своєму розмірі зберігає вагу всього 63 грами, гарантуючи свободу рухів при нових звершеннях. Корпус має сертифікацію водонепроникності 10ATM, що дозволяє витримувати занурення на кілька десятків метрів. Зате дисплей годинника захищений інноваційною лінзою Power Sapphire, яка є не тільки особливо стійкою до подряпин та ударів, але й може використовувати енергію Сонця для підзарядки акумулятора далеко від цивілізації. Особливості Enduro 3 Третє покоління в серії Enduro було запущене разом з останніми моделями флагмана Garmin — лінійкою Fenix, тому більшість можливостей між цими годинами є спільними. Наприклад, категорія смартфункцій пропонує оповіщення про дзвінки та повідомлення зі смартфона. Новий фірмовий месенджер для листування відразу з годинника, зручний доступ до плейлистів Spotify, Deezer або Amazon Music, інструмент POWER MANAGER для відстеження того, як різні налаштування та датчики впливають на час автономної роботи годинника, і багато іншого для зручності повсякденного життя. Категорія здоров’я Enduro 3 оперується даними з удосконалених сенсорів серцебиття. Це дозволяє отримувати інформацію про серцевий ритм, насиченість крові киснем, якість сну, рівень стресу, а також проводити кардіограми. Результати згодом можна проаналізувати самостійно або у програмах BODY BATTERY ENERGY MONITORING та HEALTH SNAPSHOT, щоб знайти найкращий час для активності та відпочинку. Спортивні здібності Enduro 3 включають окремі профілі під різні види активності. Зокрема, MTB DYNAMICS для їзди на велосипеді, XC SKI POWER для катання на лижах і навіть окремий інструмент для серфінгу. А програма GARMIN COACH у парі з анімованим супроводом ваших тренувань дозволить створити ідеальну спортивну рутину для досягнення найкращих результатів. Enduro 3 також дотримується формули Garmin щодо навігації. Тому гаджет може запропонувати багатодіапазонний GPS SATIQ із надточним позиціонуванням, альтиметр, барометр та 3-осьовий електронний компас, вбудований світлодіодний ліхтарик, а також колосальний набір різноманітних карток, щоб ви могли легко зорієнтуватися у будь-якій частині світу. І все ж таки максимальний акцент функціоналу Enduro 3 зроблений на продуктивність. Він допоможе у досягненні ваших цілей при підготовці та участі як у класичних забігах, так і забігах на ультрамарафонські дистанції. Супроводжуючи вас протягом усього процесу, збираючи дані для покращення результатів у майбутньому, та оцінюючи скільки часу вам потрібно для відновлення перед наступним важким тренуванням на основі ваших показників. Enduro 3 вражає своєю автономністю. Завдяки можливості зараяджання від сонячних променів, годинник здатний без підзарядки працювати до 90 днів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garmin |
| Материал ремешка | Нейлон |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | немає даних |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ |
| Акселерометр | є |
| Барометр | є |
| Бездротове зарядження | немає |
| Будильник | є |
| Вес | 63 г кг |
| Встроенная память | 32Гб |
| Встроенный микрофон | немає |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | WR100 (10 ATM) |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | є |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 1.4" |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| Цвет корпуса | Carbon Gray |
| Колір ремінця | Black |
| Компас | є |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал корпуса | Металл + пластик |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операционная система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | є |
| Разрешение экрана | 280 x 280 |
| Розмір ремінця | 127 - 210 мм |
| Розміри корпусу | 51 х 51 х 15.7 мм |
| Серія годинників | Garmin Enduro 3 |
| Стекло | Crystal Sapphire |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | GPS, Galileo, GLONASS |
| Тип матрицы | MIP LCD |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | кругла |
| Время автономной работы | до 36 днів |
Информация для заказа
- Цена: 35 758 ₴











