
Моноблок HP All-in-One 27-cr0069ua (AR0N6EA) Black
27 893 ₴
- Нет в наличии
- Код: AR0N6EA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Зустрічайте комп’ютери, які легко проходять перевірку навколишнім середовищем. Комп’ютери HP створено на основі надійних технологій, нового рівня потужності та неперевершеної продуктивності, які перетворюють ваші списки справ на списки виконаних завдань. Розроблено для зменшення впливу на навколишнє середовище Перший у світі ПК, що містить перероблену кавову гущу, а також перероблений та океанічний пластик. Створено, щоб ви завжди залишалися на зв'язку зі своєю командою Створений для справжньої співпраці завдяки висувній камері з можливістю нахилу, подвійним мікрофонам і вдосконаленій функції шумозаглушення. Готовий працювати весь день, щодня. Зустрічайте день з надійним процесором Intel, містким накопичувачем, швидким з'єднанням і великим обсягом пам'яті. Дисплей Full HD IPS Насолоджуйтеся чітким зображенням під будь-яким кутом. Цей дисплей із роздільною здатністю 1920 x 1080 має широкі кути огляду (178°), тож на ньому буде комфортно переглядати весь ваш улюблений контент. Антивідблискове покриття Завдяки цьому покриттю зображення на екрані добре видно навіть під яскравим сонцем. Він майже матовий і не дає відбиття, що вирішує проблему з відблисками. Висока продуктивність дозволить вашому комп'ютеру стати по-справжньому багатозадачним. Це більше, ніж просто показник ефективності. Процесори Intel Core 13-го покоління покращують обчислення та забезпечують ще ефективнішу багатозадачність. Intel UHD Graphics Ви зможете насолоджуватися плавним відтворенням 4K-вмісту й улюбленими іграми у форматі 720p без додаткової графічної плати. Графічне ядро Intel UHD відзначається високою продуктивністю, гарантуючи високу якість зображення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Цвет | Черный |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | 1315U |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1xHDMI |
| LAN | 1 Гбит/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 2 + 1 Type-C |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 1.2 - 4.5 ГГц |
| Вес | 6.4 кг кг |
| Веб-камера | 0.92 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 612.5х516.8х186.3 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Кардридер | немає |
| Клавіатура та миша в комплекті | дротові |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Микрофон | С микрофоном |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операционная система | DOS |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 90 Вт |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | немає |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип накопителя | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR4 SDRAM |
Информация для заказа
- Цена: 27 893 ₴





