
Монітор MSI 31.5" MAG 32C6X VA Black Curved 250Hz
10 129 ₴
- Нет в наличии
- Код: MAG 32C6X
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Візуалізуйте свою перемогу з ігровим монітором MSI MAG 32C6X. Оснащений роздільною здатністю 1920x1080, частотою оновлення 250 Гц (OC), часом відгуку MPRT 1 мс, MAG 32C6X дасть вам конкурентну перевагу, необхідну для перемоги над супротивниками. Створений з технологією Adaptive-sync, MAG 32C6X може узгоджувати частоту оновлення дисплея з графічним процесором для надплавного ігрового процесу. Переконайтеся, що ви можете потрапити в ціль з усіма найновішими технологіями, вбудованими в монітори MSI Gaming для гри в змаганнях.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 5.4 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 709.4x507.2x249.8 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 31.5" |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | немає даних |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 250 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 10 129 ₴






