
Зарядна станція Bluetti AC240P, 1843Wh, 2400W, LiFePO4, IP65
43 440 ₴
- Нет в наличии
- Код: AC240P
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Головні особливості: Ведучий в області захист від води та пилу IP65 Вихідна потужність змінного струму 2400 Вт/Режим підйому потужності 3600 Вт З можливістю розширення до 10,443 Вт-год за допомогою 4 батарей B210P 0-80% перезарядки за 45 хвилин із джерелом живлення змінного струму 2200 Вт Розумне керування та моніторинг у додатку BLUETTI через Bluetooth та WiFi Безперебійне ДБЖ за 15 мс Харчування включено у будь-який час та погоду Зручна зовнішня конструкція та захист від води та пилу IP65 забезпечують стійкість до дощу, бруду, пилу та сольової корозії. У поєднанні з оптимальною вентиляцією для захисту внутрішніх компонентів AC240P - це ваш потужний друг, з яким ви можете рушати куди завгодно і робити будь-що! Електроживлення вашого автофургону та яхти AC240P – безкоштовний перший помічник. Ексклюзивний порт для автофургону AC240P гарантує, що ваш автофургон заживлений та готовий до будь-яких заходів. Незалежно від того, плаваєте ви у відкритому морі або подорожуєте автомобілем у невідомій пустелі, він достатньо надійний, щоб ваші пригоди були комфортними від початку до кінця, незалежно від того, наскільки бурхлива вода чи запилені дороги. Режим виняткової потужності Будьте вражені виключною вихідною потужністю AC240P. Модель легко справляється з 99% приладів з надійною номінальною потужністю 2400 Вт. Але зачекайте, є ще щось! Активуйте миттєву потужність до 3600 Вт, а потім запускайте енергоємні пристрої просто! Настав час відмовитися від бензинового генератора, тому що AC240P завжди готовий до будь-яких сценаріїв. Електроживлення більше схоже на гру з LEGO Встановлюйте розширювальні батареї B210P та дивіться, як зростають ваші варіанти живлення. Не дивно, що кожну вашу потребу в енергії буде досягнуто, ми про це добре подбали. *Примітка. Батарея розширення B210P має захист від води IP65 та є автономним джерелом живлення з портами USB-C та USB-A. Десятиліття потужності - AC240P ваш компаньйон назавжди! - BMS: система BLUETOPUS AI захищає від перезаряду/розряду, перевантаження струмом і т.д. - LiFePO4 акумулятор: 3500+ життєвих циклів. - Термін служби батареї 10 років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bluetti |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-роз'єм | 1 |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 2 |
| Ємність, Вт*г | 1843 |
| Ємність, мА*г | немає даних |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | 2400 Вт |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вес | 33 кг кг |
| Вихід USB Type-A | 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | 1 х 12В/30А |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В/10A |
| Водонепроницаемый корпус | є |
| Гарантия | 60 месяцев |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Да |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 3500+ циклів |
| Заряджання від USB | Нет |
| Заряджання від акумулятора | Да |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрева | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 4 х 230 В |
| Колеса | немає |
| Фонарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 2400 Вт |
| Материал корпуса | пластик, метал |
| Номинальная мощность | 2400 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 10 шт |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | є |
| Подсветка | Без подсветки |
| Пиковая мощность | 3600 Вт |
| Рабочая температура | від -20°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | 12 /24 В |
| Розміри | 419.5 х 293.5 х 409.5 мм |
| Ручка для переноса | є |
| сонячна панель | 1200 Вт |
| Технологія заряджання | Power Delivery |
| Тип | Зарядная станция |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | немає |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Функция ИБП | є |
| Час заряджання від мережі | 1 год |
| Час заряджання від прикурювача | немає даних |
| Час заряджання від сонячної панелі | 1.5 год |
| Швидке заряджання батареї | є |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 43 440 ₴








