Материал-ABS пластик Напряжение 110-220в Частота 50 Гц Вакуум-60 кПа Номинальная мощность- 100Вт Максимальная мощность- 140Вт ЛЕД индикатор работы -Е Максимальная ширина пакета- 29 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Seabreeze |
| Питание | Сеть |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація / Дисплей | індикація |
| Вес | 0.6 кг кг |
| Вакуумування вологих продуктів | є |
| Вакуумування пляшок | немає |
| Вакуумування сухих продуктів | є |
| Встроенный нож | відсутній |
| Відділення для пакетів в корпусі | відсутнє |
| Габарити | 37 х 7 х 5.2 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Довжина кабеля | немає даних |
| Довжина шва запаювання | 290 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Запаювання без вакуумізації | є |
| Комплектация | вакуумний пакувальник, 10 пакетів (20 х 25 см) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 100 |
| Продуктивність насосу | немає даних |
| Регулювання ступеня вакуумування | відсутнє |
| Створення вакууму в спеціальних контейнерах | немає |
| Тип керування | автоматичне |
| Тип пакетів для вакуумування | рифлені |
| Тиск стиснення | немає даних |
| Управление | Автоматическое |
Информация для заказа
- Цена: 455 ₴






