Sony KD65X75WL - інтелектуальний телевізор відтворює захопливий контент у якості 4K HDR. Навіть для зображення, знятого у форматі 2K, якість буде наближено до 4K із чіткими деталями й мільйонами природних кольорів, які відтворює процесор 4K X1. Чіткий природний звук оживляє фільми та музику, забезпечуючи неймовірні враження.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sony |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 300x300 мм |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | немає даних |
| Вага без підставки | немає даних |
| Вага з підставкою | 20.7 кг |
| Версия Bluetooth | немає |
| Внутренняя память | немає |
| відео | немає даних |
| Відстань між ніжками | немає даних |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 65" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Энергопотребление | 138 Вт |
| Комплект поставки | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Контрастность | немає даних |
| Угол обзора | немає даних |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | немає |
| Потужність звуку | 20 Вт |
| Процесор зображення | немає даних |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1462х842х71 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 1462х912х334 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технології звуку | немає даних |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Фото | немає даних |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Время отклика | немає даних |
| Частота оновлення | 50 Гц |
| Яркость | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 46 299 ₴









