
Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) White
32 999 ₴
- В наличии
- Код: X5PRO OMNI DDX39 WH
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ecovacs X5 Pro OMNI – це передове рішення у сфері роботизованого прибирання, розроблене для забезпечення неперевершеної точності та ефективності прибирання. Завдяки революційній інтелектуальній навігаційній моделі AlNA 2.0 робот-пилосос у реальному часі розпізнає та обходить перешкоди та рухається максимально плавно та точно. Крім того, функція TruEdge гарантує ретельне прибирання в кутах, а технологія ZeroTangle запобігає намотуванню волосся, зводячи до мінімуму клопоту з обслуговування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ecovacs |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6400 мАг |
| Індикація застрягання | є |
| Індикація рівня заряджання | є |
| Автозбільшення потужності на килимах | є |
| Автоматична підзарядка | є |
| Вес | 11 кг, 18.9 кг кг |
| Висота подолання порогів | 22 мм |
| Віртуальні стіни | є |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосовий звіт | є |
| Датчик забруднення | є |
| Датчик перепаду висоти | є |
| Датчик перешкод | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Питание | Аккумулятор |
| Звуковой сигнал | є |
| Камера | є |
| Керування | Через смартфон |
| Комплектация | робот-пилосос, док-станція для автовивантаження сміття, кабель живлення |
| Мoдель | Deebot Ozmo X5 Pro |
| Мультикартографія | немає |
| Об'єм контейнера для води | 90 мл |
| Об'єм контейнера збору пилу | 250 мл |
| Мощность | 45 |
| Мощность всасывания | 12800 Па |
| Прибирання за розкладом | є |
| Продовження прибирання після підзарядки | є |
| Розміри (ШхВхГ) | 313 х 346 х 95 мм, 443 х 527.5 х 394 мм |
| Рух робота на карті | є |
| Уровень шума | 67 |
| Система антизаплутування в дротах | немає |
| Складання картки приміщення | є |
| Станція автовивантаження сміття | є |
| Сумісність із голосовими помічниками | є |
| Технологія навігації | AINA 2.0 |
| Тип | робот-пилосос |
| Тип оброблюваного покриття | ковролін, ламінат, лінолеум, паркет |
| Тип уборки | сухе, вологе |
| Турборежим | немає |
| Турбощітка | є |
| УФ лампа | немає |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання | є |
| Цвет | white |
| Час заряджання акумулятора | 4.5 год |
| Час роботи від акумулятора на 1 заряді | 224 хв |
Информация для заказа
- Цена: 32 999 ₴








