Рівень потужності за вашим бажанням Якщо вам потрібно щось швидко нагріти, наприклад, закип’ятити воду або підігріти негустий суп, обирайте високу потужність мікрохвиль. Середня потужність підходить для приготування на пару або смаження. Низька потужність більш щадна, але при цьому продукти можуть втрачати вологу. Мікрохвилі в поєднанні з грилем або гарячою конвекцією Поєднуйте три різні способи приготування, щоб використовувати всі переваги цієї функціональної та місткої мікрохвильової печі. Ви здивуєтеся, скільки можливостей доступно завдяки поєднанню мікрохвиль із грилем або гарячою конвекцією: більш швидке приготування невеликих шматків м’яса, запікання до ідеальної хрусткої скоринки або приготування за допомогою гарячої конвекції з додаванням невеликої кількості олії або зовсім без неї. Виберіть час або вагу Ця мікрохвильова піч оснащена функцією ефективного розморожування, яка дає змогу швидко та рівномірно розморожувати будь-які продукти. Запустіть автоматичне розморожування, задавши час або вагу, і нехай інше зробить мікрохвильова піч. Автоменю Якщо ви не знаєте, як готується страва, вам допоможуть 11 попередньо встановлених програм. Досить вибрати тип страви і ввести вагу, і піч автоматично встановить потужність і час приготування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Цвет корпуса | Черный |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Выпечка | немає |
| Откидная дверца | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 303 х 510 х 410 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр поворотного столу | 27 см |
| Максимальная мощность гриля | 1200 Вт |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Объем | 28 л |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 900 Вт |
| Решетка для гриля | є |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | с грилем |
| Тип відкриття дверцят | Ручкой |
| Тип грилю | кварцовий |
| Тип управления | кнопкове |
Информация для заказа
- Цена: 7 152 ₴












