Монітор Acer 21.5" V227QE3biv (UM.WV7EE.304) IPS Black
3 467 ₴
- Нет в наличии
- Код: UM.WV7EE.304
Монітор Acer 21.5" V227QE3biv (UM.WV7EE.304) IPS BlackНет в наличии
3 467 ₴
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Еко-відповідальний дизайн Наші монітори Vero створені, щоб запропонувати вам екологічніший вибір дисплеїв. Цей монітор виготовлений на 35% із переробленого пластику, його упаковка на 100% придатна для переробки і має сертифікати TCO, ENERGY STAR та EPEAT Silver. Яскраве зображення Коли ви вибираєте фотографії або редагуєте відео, колірне покриття 72% DCI-P3 з 16,7 млрд кольорів та підтримкою HDR10 відтворює більш точні кольори та покращену глибину кольорів, щоб показати вам усі деталі вашої роботи. Захист зору Цей дисплей оснащений технологіями захисту очей Acer VisionCare, такими як Acer BlueLightShield, Flickerless, Low-Lightinstuce та ComfyView. Adaptive Sync Завдяки технології Adaptive Sync кадри монітора синхронізуються з кадрами графічної карти, що запобігає розриву зображення на екрані та забезпечує надзвичайно плавне відтворення відео. Ідеальний кут Нахиляйте та використовуйте кріплення VESA на цьому моніторі, щоб завжди мати ідеальний кут для перегляду контенту.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1xHDMI |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 2.46 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 493.4х288.3х68.3 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 21.5" Full HD (1920x1080) |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | немає даних |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 15 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 3 467 ₴


