
Монiтор Acer 27" Vero V277Ebiv (UM.HV7EE.E09) IPS Black 100Hz
4 559 ₴
- Нет в наличии
- Код: UM.HV7EE.E09
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Максимальний комфорт Гнучка, але одночасно надійна конструкція допоможе підібрати ідеальне положення монітора для перегляду. Вражаюча якість зображення Висока роздільна здатність, реалістичні кольори та інноваційна технологія захисту зору подарують яскраві враження від перегляду. Великий дисплей Дизайн ZeroFrame з вузькою рамкою дозволяє розмістити ще більше контенту. Для великої компанії Кольори залишаються незмінними під будь-яким кутом огляду, зображення на екрані буде чітко видно з будь-якої частини кімнати. Зручний та стійкий Завдяки можливості регулювання нахилу та підвищеній стійкості ви зможете підібрати ідеальний кут огляду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1xHDMI |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 5.6 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 614х464х207 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 26 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 4 559 ₴




