
Монітор Asus 27" ROG Strix XG27WCMS (90LM09Y1-B01370) VA Black Curved 280Hz
20 270 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM09Y1-B01370
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
27-дюймовий ігровий монітор зі швидкою вигнутою HDR-панеллю з частотою оновлення до 280 Гц і роздільною здатністю 2560 x 1440, призначений для професійних кіберспортсменів і захоплених геймерів. Час відгуку лише 1 мс (GTG) для чіткого зображення за високої частоти кадрів. Технологія мінімізації розмиття ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC), що може бути активована одночасно з адаптивною синхронізацією. Сучасна технологія ASUS відслідковування відтінків сірого забезпечує плавну градацію кольорів і рівномірність відображення 95% відтінків колірного простору DCI-P3. DisplayWidget Center для легкого налаштовування параметрів монітора. Порт USB Type-C з підтримкою режиму DP Alt, що може використовуватися для отримання відеосигналу й заряджання мобільних гаджетів. Технологія ROG Gaming AI для покращення ігрових можливостей користувачів на основі штучного інтелекту.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1xHDMI |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 7.1 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 611х390х219 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм, 1хUSB Type-C |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 23 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яркость | 400 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 20 270 ₴






