
Монітор Asus 23.8" VA24DQFS (90LM0540-B01370) IPS Black 100Hz
5 494 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM0540-B01370
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Монітор Asus VA24DQFS для бізнесу – 24 дюймів (видима область 23,8 дюйма), IPS, Full HD, без рамкова конструкція, 100 Гц, Adaptive-Sync, 1 мс (MPRT), HDMI, DisplayPort, VGA, фільтрація синього світла, Flicker Free, ергономічна конструкція, настінний монтаж: 23,8-дюймовий без рамковий монітор з роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080) з панеллю IPS та широким кутом огляду 178 °. Технологія SmoothMotion: частота оновлення 100 Гц та час відгуку 1 мс (MPRT), підтримка VRR. Різні інтерфейси: HDMI, DisplayPort, вихід на навушники. Монтаж на стіну за допомогою VESA-сумісного кріплення. Підставка монітора дозволяє змінювати кут нахилу та висоту екрана, а також повертати його навколо своєї осі та переводити в портретний режим. Програмне забезпечення DisplayWidget Center дозволяє користувачам легко змінювати налаштування монітора в інтуїтивному інтерфейсі. Технологія Asus Eye Care – фільтрація синього світла та мінімізація мерехтіння, сертифіковані незалежною лабораторією TUV Rheinland.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1xHDMI |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 3.35 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 539.7x457x211.2 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.2 |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 11 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 5 494 ₴











