
Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB Mint Green (VHU5356EU)
5 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: VHU5356EU
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Redmi Pad SE для вирішення будь-яких завдань Redmi Pad SE - це універсальний інструмент для роботи та розваг. Цей мобільний та портативний планшет на базі передового процесора Qualcomm Snapdragon 680 дозволить вам не обмежувати своє спілкування та творчий потенціал, де б ви не знаходилися. Лаконічний дизайн Xiaomi Redmi Pad SE укладено у витончений корпус завтовшки трохи більше 7 мм і вагою всього 478 г. Планшетом зручно користуватися в будь-якому місці, його можна без проблем брати із собою у будь-яку подорож. Рама з легкого та міцного металу забезпечує додатковий захист та надає планшету преміального вигляду. Кінотеатр, який завжди з вами Насолоджуйтесь переглядом улюблених серіалів на 11- дюймовому дисплеї, який відтворює яскраве та соковите зображення з чудовою деталізацією та точними кольорами. Яскравість 400 ніт дозволяє комфортно користуватися планшетом навіть за денного освітлення. Неймовірний звук 4 потужні динаміки та підтримка Dolby Atmos забезпечують приголомшливу звукову деталізацію кожної сцени. Потужний об'ємний звук створює ефект занурення та дозволяє опинитися в епіцентрі мультимедійних подій. З Xiaomi Redmi Pad SE навіть у невеликому приміщенні створюється відчуття присутності у залі кінотеатру. Автономність б'є рекорди 3 Xiaomi Redmi Pad SE ви зможете забути про нестачу заряду. Він обов'язково прослужить вам цілий день завдяки великому акумулятору ємністю 8000 мАг, що забезпечує до 14 годин автономної роботи. Закінчився заряд? Швидка зарядка потужністю 10 Вт швидко подолає цю проблему. Ви завжди у фокусі З розумною функцією Focus Frame вам не потрібно переживати, чи добре вас бачить співрозмовник. Камера автоматично поміщає вас у фокус, і навіть, якщо ви рухаєтеся, вона переміщає фокус, щоб ви завжди залишалися в центрі подій.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Цвет | Зелёный |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 8000 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Вес | 478 г кг |
| Предустановленная ОС | Android 13.0 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Графічний процесор | Adreno 610 |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 11" |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Кількість SIM-карт | Отсутствует |
| Количество ядер | 8 |
| Навигационная система | відсутня |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | з роз'ємом 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наяність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Оперативная память | 4Гб |
| Основна камера | 8 Мп |
| Мощность зарядки | 10 Вт |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | є |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Розмір (ВхШхГ) | 255.53 х 167.08 х 7.36 мм |
| Серия | Xiaomi Redmi Pad SE |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Тип матрицы | IPS |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота | более 1.2 ГГц |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Быстрая зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 5 999 ₴









