
Смартфон Tecno Spark 30 Pro (KL7) 8/128 GB Arctic Glow (4894947047459)
5 617 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4894947047459
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Смартфон Tecno Spark 30 Pro оснащений восьмиядерним процесором MediaTek Helio G100. Модель працює на Android 14. AMOLED-екран діагоналлю 6,78 дюйма Має роздільну здатність 2436x1080 пікселів, характеризується високою яскравістю і точністю передачі кольорів. Частота оновлення 120 Гц гарантує плавність прокручування сторінок та відображення будь-якого динамічного контенту. Підтримка HDR Розширений динамічний діапазон, покращує кольоропередачу та деталізацію. Основна камера подвійна: 108/0,08 Мп, вона оснащена цифровим зумом 10х для наближення віддалених об'єктів та четверним спалахом. За допомогою фронтальної камери на 13 Мп можна робити селфі, спілкуватись по відеозв'язку, брати участь у відеоконференціях. Передбачено подвійний спалах з можливістю регулювання світлової температури. Корпус смартфона виконаний із пластику за стандартом IP54 — йому не страшні пил та краплі дощу. Автономну роботу до 18 години в режимі розмови забезпечує акумулятор ємністю 5000 мА*год.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecno |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 194 г кг |
| Встановлена ОС | Android 14.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 166.6x77x7.4 мм |
| Гарантія | 13 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.78 |
| Захист від пилу і вологи | IP54 |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основа камери | 108 Мп |
| Потужність заряджання | 33 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2436х1080 |
| Серія | Tecno Spark 30 Pro |
| Сканер відбитків пальців на екрані | є |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | четверний світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 2x2.2 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
| Стандартний зв’ язок | 4G (LTE) |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 617 ₴


