
Смартфон Oscal Modern 8 8/128GB Ash Gray
4 699 ₴
- Немає в наявності
- Код: Modern 8 8/128GB Ash Gray
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (66) 168-34-86Сергій Telegram
- +380 (93) 273-76-46Сергій Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Художній. Захоплюючий. Елегантний М’який на дотик і тонкий корпус OSCAL MODERN 8 у поєднанні з новим градієнтним дизайном дозволяють йому яскраво сяяти на долоні. Передова технологія гальванічного покриття робить його стійким до відбитків пальців, зберігаючи при цьому елегантний і преміальний вигляд. Від вражаючих пейзажів на відкритому повітрі до дрібних деталей вашого повсякденного життя – 50-мегапіксельна матриця MODERN 8 надійно фіксує все це. Сфотографуйте мозаїку свого життя за допомогою селфі-камери 8 Мп. Завдяки сенсору Samsung ISOCELL 4H7 ваші селфи будуть яскравими, незалежно від часу доби. Нічний режим Забезпечує чіткі нічні фотографії із мінімальними перешкодами навіть у темряві. Панорамний режим З легкістю зафіксуйте величний пейзаж миттєво. Портретний режим Ви чітко виділяєтеся на плавно розмитому фоні. Мега акумулятор ємністю 6000 мАг Працюйте вдень та вночі завдяки акумулятору ємністю 6000 мАг. Коли вам знадобиться заряд енергії, спрацює швидке заряджання потужністю 18 Вт, яке миттєво поверне вас до роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oscal |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Unisoc Tiger T616 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 6000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 214 г кг |
| Встановлена ОС | Android 13.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 167.8x77.4x9.1 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 6.75" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | чохол |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основа камери | 50+2 Мп |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Роз'їзд | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 1600х720 |
| Серія | Oscal Modern 8 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
| Стандартний зв’ язок | 4G (LTE) |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 699 ₴


