
Мультипіч Cecotec Cecofry FoodCourt 11000 Connected C (CCTC-03282)
11 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: CCTC-03282
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Мультипіч CECOTEC Cecofry FoodCourt 11000 Connected Сучасна та потужна мультипіч CECOTEC Cecofry Fantastik Inox 4000 створена спеціально для максимально швидкого та якісного приготування будь-яких Ваших страв. За допомогою високої потужності роботи та технології MultiCook дозволяє готувати Ваші страви максимально соковитими та хрусткими. Ослюливості: Сучасний та компактний дизайн Висока потужність роботи Технологія приготування MultiCook 8 попередньо налаштованих меню приготування Вбудований регульований термостат Функція попереднього нагрівання Великий функціонал Насолоджуйтесь універсальним приготуванням завдяки 8 режимам приготування. З технологією MultiCook ви можете смажити, готувати на грилі, запікати, смажити, сушити будь-які улюблені страви. Страви для великої компанії Готуйте велику кількість продуктів за один раз, використовуючи велику ємність для приготування об’ємом 11 л, розділену на ємність аерофритюрниці об’ємом 6 л та ємність духовки об’ємом 5 л. Здорова та смачна їжа Насолоджуйтесь улюбленими рецептами найкориснішим для здоров’я способом завдяки передовій технології гарячого повітря, яка забезпечує ідеальні результати з мінімальним використанням олії, але з максимальним збереженням смаку. Зручно та просто Регулюйте температуру в залежності від конкретних потреб кожного рецепту від 40 до 230 градусів за Цельсієм і насолоджуйтесь будь-якими стравами: від повільного приготування при низькій температурі до випічки при високій температурі. А спеціальна програма Cecotec для смартфона дозволить віддалено налаштувати мультипіч не встаючи зі стільця. Різні страви одночасно Завдяки функції синхронізації ви можете приготувати всі страви одночасно. Приготуйте хрумку курочку і м’які булочки одночасно, при цьому готування цих страв не заважатимуть один одному, завдяки функції синхронізації, яка дозволяє готувати різні страви. Сенсорне управління Готуйте з повним контролем над кожним рецептом завдяки сучасній багатофункціональній сенсорній панелі, яка робить приготування їжі простішим, ніж будь-коли. Страви гриль Завдяки функції гриль ви запросто приготуєте соковиті та хрумкі шматочки м’яса як на справжньому грилі, при цьому без диму та вогню. Подвійний опір Духовка має верхній та нижній опір, що гарантує більш швидке та якісне приготування випічки, при цьому повністю рівномірним способом.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cecotec |
| Тип управления | Сенсорное |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вес | 8.41 кг кг |
| Габарити | 44 х 20 х 40.4 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная чаша | немає |
| Цвет корпуса | Черный |
| Крышка | нет |
| Количество программ | 8 шт |
| Нагревательный элемент | металлический ТЭН |
| Нековзні ніжки | є |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Объем чаши | 11 |
| Смотровое окно | відсутнє |
| Мощность | 1850 Вт |
| Программы | смаження у фритюрі, 8 режимів приготування, випічка, гриль на решітці |
| Рабочая температура | 40 - 230 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | Аэрофритюрница (мультипечь) |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 11 999 ₴











