
Акумуляторна батарея модульна Dyness Tower HV9637 3.55KWH 96V 37AH (складова комплекту)
27 027 ₴
- Нет в наличии
- Код: HV9637
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Складова частина комплекту! Dyness Tower LiFePO4 HV9637 – надійність та інновації у світі енергопостачання! HV9637 – це літій-залізо-фосфатна (LiFePO4) батарея, розроблена з урахуванням усіх сучасних вимог та інновацій у галузі енергопостачання. Номінальна напруга 96 В та номінальна ємність 37 Аг забезпечують високу продуктивність та тривалий термін служби. Ця батарея є невід’ємною частиною модульної системи Dyness Tower, що гарантує надійність та безпеку використання. Завдяки використанню передових технологій, акумуляторна батарея Dyness Tower LiFePO4 HV9637 відрізняється високою ефективністю, надійністю та довговічністю. Вона здатна витримувати високі навантаження, забезпечуючи стабільне електропостачання навіть у критичних ситуаціях. Використовуючи цей акумулятор, ви отримаєте не тільки джерело енергії, а й спокій, знаючи, що ваші електричні пристрої завжди під надійним захистом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dyness |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 37 А·г |
| Вес | 41 кг кг |
| Высота | 240 мм мм |
| Гарантия | 60 месяцев |
| Длина | 504 мм мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальний струм заряду | 37 А |
| Максимальний струм розряду | 37 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальное напряжение | 96 В |
| Номінальна робоча температура | немає даних |
| Робочий діапазон температур | від 0°C до +50°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 95 % |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клем | немає даних |
| Ширина | 380 мм мм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 27 027 ₴




