
Планшет Lenovo Tab K11 Plus TB352XU 8/256GB 4G Luna Grey (ZAEW0001UA)
14 274 ₴
- Нет в наличии
- Код: ZAEW0001UA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Досліджуй, створюй, насолоджуйся Планшет, що вражає – завжди під рукою Справжній кінотеатр у твоїх руках Якщо ти полюбляєш подорожувати і при цьому дивитися улюблені фільми та серіали, планшет Lenovo Tab K11 Plus стане чудовим компаньйоном, завдяки екрану з роздільною здатністю в 2000х1200 та яскравістю в 400 ніт. Великий екран в 11.45” розмістився в компактному розмірі корпусу завдяки новому співвідношенню сторін 15:9. Сертифікати TUV Rheinland Low Blue Light та TUV Rheinland Flicker Free гарантують максимальну безпеку для твоїх очей при довгій роботі за планшетом. А що ж це за кінотеатр без крутяцького звуку? 4 Динаміки з підтримкою технології Dolby Atmos перетворять споживання відеоконтенту на неабияке задоволення. Грай та вигравай Продуктивний та енергоефективний процесор Qualcomm Snapdragon 680 відкриває прекрасний ігровий світ. 8 ядерний процесор в купі з швидкою оперативною пам’яттю надасть тобі перевагу над опонентами. А якщо ти полюбляєш грати в онлайн ігри, то WiFi 6 виведе тебе у лідери за лічені мілісекунди. Поєднуй відпочинок та роботу Планшет Lenovo Tab K11 Plus оснащений NFC модулем, котрий дозволить перетворити твій компактний девайс на повноцінний платіжний термінал. Проводь та отримуй платежі легко та в один дотик. Розетка? Ні не чув. Залишайся тотально автономним завдяки вбудованому акумулятору ємкістю в 8600 мАг. Планшет Lenovo Tab K11 Plus дає близько 12 годин перегляду відео на одному заряді, 14 годин веббраузингу або 60 годин прослуховування музики. Комплектний блок живлення з потужністю в 10Вт дозволяє швидко підзарядити планшет завдяки підтримці технології Quick Charge 3.0. Додаткові і такі необхідні дрібнички Світ сьогодення потребує від тебе готовності до всього – чим більше корисного має планшет, тим комфортніше пройде день. Lenovo Tab K11 Plus оснащений двома мікрофонами та двома камерами для комфортного проведення конференцій та спілкування у відеочатах. Любиш малювати або створювати скетчі – підтримка стилусу Lenovo Tab Pen Plus відкриє прекрасний світ креативу. А щоби завжди мати під рукою (точніше під пальцем) необхідні додатки – кнопка Action Key дозволить налаштовувати дії планшета під свої потреби.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Цвет | Серый |
| Разрешение экрана | 2000x1200 |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Батарея | 8600 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Вес | 520 г кг |
| Предустановленная ОС | Android 14.0 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Графічний процесор | Adreno 610 |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 11.45" |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Кількість SIM-карт | 1 |
| Количество ядер | 8 |
| Навигационная система | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | з роз'ємом 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наяність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 256 ГБ |
| Оперативная память | 8Гб |
| Основна камера | 13 Мп |
| Мощность зарядки | 10 Вт |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | немає |
| Розмір (ВхШхГ) | 268.7 x 168.96 x 7.15 мм |
| Серия | Lenovo Tab K11 Plus |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота | 2.4 ГГц + 1.9 ГГц |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Быстрая зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 14 274 ₴











