
Монiтор Acer 23.8" KA242YE0bi (UM.QX2EE.020) IPS Black 100Hz
3 667 ₴
- Нет в наличии
- Код: UM.QX2EE.020
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Монітор Acer 23.8" KA242YE0bi оснащений дисплеєм Full HD IPS, що забезпечує чітке і яскраве зображення. З частотою оновлення 100 Гц і часом відгуку 1 мс він гарантує плавний рух в іграх і мультимедіа. Підтримує підключення D-Sub і HDMI для універсальної. Зменшення навантаження на очі завдяки технологіям, таким як BlueLightShield. Його стильний дизайн ідеально підходить для будь-якого робочого простору або домашньої установки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1xHDMI |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync, Bluelight Shield, ComfyView, VisionCare |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 2.6 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | немає даних |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Контрастность | 100000000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 14.9 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 3 667 ₴







