
Монiтор Dell 23.8" U2424HE (210-BKJF) IPS Silver 120Hz
14 215 ₴
- Нет в наличии
- Код: 210-BKJF
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Неперевершений візуальний комфорт: Датчик освітлення: Вбудований датчик навколишнього освітлення інтелектуально оптимізує яскравість та колірну температуру залежно від навколишнього середовища. Покращена функція ComfortView Plus: Зменшує шкідливе випромінювання синього світла до <35%, забезпечуючи комфорт протягом дня без шкоди для точності кольору. Більш плавний візуальний досвід: Частота оновлення 120 Гц забезпечує менше мерехтіння, більш плавну прокручування та плавніший рух, ніж у моніторів з частотою 60 Гц. Працюйте яскраво Яскраві кольори: насолоджуйтесь 1,07 мільярда кольорів та широким кольоровим охопленням галузевих стандартів, включаючи 85% DCI-P3, 100% sRGB та 100% BT.709. Отримайте точність калібрування кольору Delta E <2 (у середньому) (sRGB, BT.709). Оптимізуйте свій робочий процес Один кабель USB-C передає дані та відеосигнали, забезпечуючи потужність до 90 Вт. Підключіться до швидкого Ethernet зі швидкістю до 2,5 Гбіт/с. Досягнення максимальної продуктивності Підключіться до двох джерел ПК, і функція Auto KVM плавно перемкне керування на другий підключений ПК. Використовуйте функції KVM (клавіатура, відео та миша), щоб керувати обома ПК за допомогою однієї клавіатури та миші. Розширюйте можливості підключення Підключайтеся до більшої кількості пристроїв за допомогою DisplayPort 1.4, HDMI (HDCP 1.4) (підтримує до FHD 1920 x 1080 120 Гц TMDS, як зазначено в HDMI 1.4), портів USB-A та USB-C, які забезпечують швидкість до 10 Гбіт/с . Підключайтесь з легкістю Просто підключайте аксесуари та пристрої через порт швидкого доступу USB-A та порт USB-C потужністю до 15 Вт. Розширте свій кругозір Насолоджуйтесь безкомпромісною якістю зображення, з’єднавши два монітори у послідовний ланцюжок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1xHDMI |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 5.91 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 538.64х496.53х181.75 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | 3хUSB3.2, 2хUSB Type-C, RJ45, mini jack 3,5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 1хUSB3.2, 1хUSB Type-C |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 14.5 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Серебристый |
Информация для заказа
- Цена: 14 215 ₴







