
Кронштейн HiSmart HS083342 (VESA200х200)
647 ₴
- В наличии
- Код: HS083342
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Економічне настінне кріплення для телевізора HiSmart підходить для більшості пласких телевізорів з діагоналлю від 23 до 43 дюймів і вагою до 30 кг. Повномасштабні можливості кронштейна дозволяють нахиляти телевізор на +3°~-10° і повертати його на +90°~-90°, що забезпечує максимальну гнучкість для зручного перегляду з різних кутів у кімнаті. Вбудований затискач для кабелів упорядковує та захищає кабелі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HiSmart |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклонно-поворотные |
| Расстояние от стены | 56 - 378 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 30 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +3/-10° |
| Угол поворота | + 90/- 90° |
| Количество степеней свободы | 1 |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Рекомендована діагональ | 23" - 43" |
| Стандарти VESA | 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100мм, 200x200мм |
| Тип крепежа | Настенные |
Информация для заказа
- Цена: 647 ₴


