Проста у використанні та встановленні, надміцна модель HiSmart HS083328 призначена для будь-яких вигнутих та плоских телевізорів з діагоналлю від 32 до 55 дюймів і вагою до 80 кг. Цей пристрій встановлюється в нахиленому положенні і нахиляється до 10°, щоб розташувати екран для оптимального перегляду. Відкрита архітектура забезпечує чудову вентиляцію та легкий доступ до проводки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HiSmart |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклон |
| Расстояние от стены | 53 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 80 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +5/-10° |
| Угол поворота | немає |
| Количество степеней свободы | - |
| Максимальный стандарт VESA | 400х400 мм |
| Рекомендована діагональ | 32" - 55" |
| Стандарти VESA | 200х200 мм, 400х200 мм, 300х300 мм, 400х400 мм |
| Тип крепежа | Настенные |
Информация для заказа
- Цена: 1 455 ₴



