
Переносна зарядна станція Must HBP18-3024 OS 3000W, 3072WH, PV VOC145V/60A MPPT
33 489 ₴
- Нет в наличии
- Код: HBP18-3024 OS
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Серія HBP1800 OS спеціально розроблена для офісного використання і є надійним і ефективним джерелом живлення. Однак він також є досить універсальним для живлення різної побутової техніки, включаючи телефони, ноутбуки, стереосистеми та настільні комп'ютери. Оснащена вбудованою батареєю LiFePO4, ОС HBP1800 має ємність 1280–3072 Втч, кілька вихідних портів постійного струму для декількох пристроїв, технологію Plug & Play, що робить її ідеальною портативною електростанцією для різних потреб. 6000+ циклів заряджання при 80% DOD, 25°C. Інвертор чистої синусоїдальної хвилі потужністю 1-3 кВт. Декілька вихідних портів постійного струму для декількох пристроїв, Plug & Play. Гнучкі способи заряджання (змінний струм/сонячна батарея). Вбудований багатофункціональний захист.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Must |
| Тип | Бытовой |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-роз'єм | 2 |
| USB Type-A | 4 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 1 |
| Ємність, Вт*г | 3072 |
| Ємність, мА*г | немає даних |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | немає даних |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вес | 24 кг кг |
| Вихід USB Type-A | 4 х 5В/2.4А |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 1 х 10.5 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | 2 х 12В/3А |
| Вихід прикурювача | - |
| Водонепроницаемый корпус | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Да |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 6000+ циклов |
| Заряджання від USB | Нет |
| Заряджання від акумулятора | Нет |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Нет |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрева | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 3 х 230 В |
| Колеса | є |
| Цвет | чорний з сірим |
| Фонарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 1800 Вт |
| Материал корпуса | пластик, метал |
| Номинальная мощность | 3000 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 9 шт |
| Прикурювач | немає |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | немає |
| Подсветка | Без подсветки |
| Пиковая мощность | 3000 Вт |
| Рабочая температура | від -10°С до +60°C |
| Роз'єм прикурювача | - |
| Розміри | 275 х 324 х 403 мм |
| Ручка для переноса | є |
| сонячна панель | 1800 Вт |
| Технологія заряджання | немає даних |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | є |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Функція ДБЖ | немає |
| Час заряджання від мережі | немає даних |
| Час заряджання від прикурювача | немає даних |
| Час заряджання від сонячної панелі | немає даних |
| Швидке заряджання батареї | немає |
Информация для заказа
- Цена: 33 489 ₴



