
Монітор Asus 32" ROG Strix XG32AQ (90LM08A0-B01170) IPS Black 175Hz
26 642 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM08A0-B01170
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Чітке та контрастне зображення. Роздільна здатність WQHD (2560 x 1440 пікселів) дозволяє цьому монітору виводити зображення з високим рівнем деталізації. Він може відобразити на 77% більше інформації, ніж стандартний 27-дюймовий монітор із роздільною здатністю Full HD. Ще однією перевагою моделі є висока контрастність, рівна 1000:1. Час відгуку – 1 мс (GtG). У цьому моніторі застосовується швидка IPS-матриця, рідкі кристали якої перемикаються в чотири рази швидше, ніж у звичайних, тому середній час відгуку, що вимірюється при перемиканні між півтонами, становить всього 1 мілісекунду. Це сприяє усуненню неприємних візуальних артефактів при відображенні рухомих об’єктів. РК-панель також забезпечує чудове колірне охоплення (96% DCI-P3), високу контрастність (1000:1) і широкі кути огляду (178°). Частота оновлення екрана – 175 Гц (OC). Монітором підтримується підвищена частота оновлення екрана, завдяки чому усувається ефект розмиття рухомих об’єктів. Результат – більш чітка картинка в будь-яких динамічних іграх, від шутерів до гоночних симуляторів. Сертифікація NVIDIA G-SYNC Compatible. Монітор має сертифікацією G-Sync Compatible. Це означає високу якість зображення за рахунок активованої за замовчуванням змінної частоти оновлення екрана при підключенні до відеокарти з графічним процесором NVIDIA серій GeForce GTX 10 і GeForce RTX 20. Широке колірне охоплення. Монітор здатний відображати 96% відтінків колірного простору DCI-P3 та 130% sRGB, а для поліпшення передачі кольору застосовується фабричне калібрування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 8.9 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 728.18х459.78-539.87х279.93 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.2, mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 32" |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.2 |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 32 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 175 Гц |
| Яркость | 600 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 26 642 ₴








