
Зарядна станція Bluetti AC200L 2400W 2048Wh
64 027 ₴
- Нет в наличии
- Код: AC200L
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Абсолютно новий AC200L є лідером завдяки революційним покращенням у швидкості заряджання, вихідній потужності, безшумній роботі та енергоефективності. Це універсальне рішення для задоволення ваших щоденних потреб в електроенергії. Завдяки ідеальній сумісності з розширювальними батареями B210, B230 і B300 ви можете збільшити ємність AC200L до неймовірних 8,192 Вт-год. Розкрити весь потенціал безмежної потужності ще ніколи не було так просто. Завдяки блискавичній зарядці від мережі змінного струму потужністю до 2 400 Вт ви зможете поповнити ємність до 80% всього за 45 хвилин! AC200L перевершує більшість конкурентів на ринку і встановлює новий стандарт для продуктів потужністю 2 кВт-год. Приготуйтеся до швидкого заряджання і насолоджуйтеся своїми пристроями швидше, ніж будь-коли.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bluetti |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-роз'єм | 1 |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 2 |
| Ємність, Вт*г | 2048 |
| Ємність, мА*г | немає даних |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | - |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вес | 28.3 кг кг |
| Вихід USB Type-A | 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | 1 х 48В/8А |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В/10A |
| Водонепроницаемый корпус | немає |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Да |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 3000+ циклів |
| Заряджання від USB | Нет |
| Заряджання від акумулятора | Нет |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрева | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 4 х 230 В |
| Колеса | немає |
| Фонарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 2400 Вт |
| Номинальная мощность | 2400 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 10 шт |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | є |
| Подсветка | є |
| Пиковая мощность | 7200 Вт |
| Рабочая температура | від -20°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | 12 /24 В |
| Розміри | 420 х 280 х 366.5 мм |
| Ручка для переноса | є |
| сонячна панель | 1200 Вт |
| Технологія заряджання | Power Delivery, QC |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | є |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Функція ДБЖ | є |
| Час заряджання від мережі | 1.5 год |
| Час заряджання від прикурювача | 20 ч (12 Вт) |
| Час заряджання від сонячної панелі | 2 год (1200 Вт) |
| Швидке заряджання батареї | є |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 64 027 ₴







