Настінне кріплення сумісне з будь-яким телевізором із плоским екраном 43–80 дюймів до 40 кг. Надтонкий корпус розташований лише в 18 мм від стіни, що доповнює елегантний вигляд ультратонких телевізорів. Підходить для VESA отворів розміром до 600x300. Особливості: - Автоматичні пружинні замки зі швидкознімними шнурами: дозволяють швидко та легко зняти телевізор. - Індикатор напряму: забезпечує правильне встановлення. - Силіконові прокладки: щоб не подряпати чи не пошкодити стіну.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HiSmart |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | фіксований |
| Расстояние от стены | 50 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 40 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | - |
| Угол поворота | немає |
| Количество степеней свободы | - |
| Максимальный стандарт VESA | 600х300 мм |
| Рекомендована діагональ | 43" - 80" |
| Стандарти VESA | 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 600x300 |
| Тип крепежа | Настенные |
Информация для заказа
- Цена: 1 049 ₴




