
Джерело безперебійного живлення Powercom RPT-2000AP, Lin.int., AVR, 4 x евро, USB, LCD, пластик (00210226)
7 849 ₴
- Нет в наличии
- Код: RPT-2000AP LCD
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Модель призначена для захисту персональних комп’ютерів спільно з монітором, мережевих комутаторів, модемів та іншого обчислювального і телекомунікаційного устаткування від основних неполадок з електроживленням: перевантаження або короткого замикання; знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі. Лінійно-інтерактивні ДБЖ серії RAPTOR з LCD забезпечать надійний захист вашої техніки, при цьому знаходяться в доступному ціновому сегменті разом з іншими моделями серії, а нові функції зроблять процес використання приладу більш зручним. Вбудований стабілізатор напруги (AVR) підтримує вихідну напругу в межах норми, не використовуючи ресурс акумулятора при коливанні напруги електромережі. Комунікаційний порт USB для зв’язку з комп’ютером дозволить своєчасно завершити роботу системи зі збереженням даних. ДБЖ має стильний дизайн, яскравий РК-дисплей, що відображає режими роботи ДБЖ, заряд акумулятора та вихідну напругу, і знімний шнур, що дозволяє безпечно переміщати пристрій.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Powercom |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 11.1 кг кг |
| Выходное напряжение | 220-240 В ± 5% |
| Входное напряжение | 220-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 147х164х360 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрузки | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Количество выходных розеток | 4 |
| Потужність активна | 1200 Вт |
| Потужність повна | 1501 - 2000 ВА |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | аппроксимированная синусоида |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 7 849 ₴




