Проектор ViewSonic PA503S створює вражаюче зображення в аудиторіях та конференц-залах малих розмірів. Завдяки підвищеній яскравості та збільшеному терміну експлуатації лампи проектор PA503S гарантовано створює зображення з найдрібнішими деталями у будь-якому середовищі протягом тривалішого терміну служби. Ексклюзивна технологія компанії ViewSonic, SuperColour, дозволяє відтворювати ширший колірний діапазон, і глядачі можуть насолоджуватися більш реалістичними та точними кольорами і при світлі та у темряві – якість зображення завжди залишається високою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viewsonic |
| Цвет | Белый |
| Тип матрицы | DLP |
| Изображение | |
| Разрешение | 800х600 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| USB | є |
| VGA | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші інтерфейси | композитний,RS-232,2xMini Jack 3.5 мм |
| Базова роздільна здатність | 800х600 |
| Вес | 2.12 кг кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 294x218x110 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Источник света | LED |
| Динамики | 2 Вт |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ | немає даних |
| Диагональ экрана | немає даних |
| Энергопотребление | 240 Вт |
| Контрасність | 22000:1 |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | 2 |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальное разрешение | немає даних |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Минимальное фокусное расстояние | немає даних |
| Потужність динаміків | 2 Вт |
| Мощность лампы | немає даних |
| пульт ДК | є |
| Поддержка 3D | немає |
| Уровень шума | 27 дБ |
| Співвідношення сторін зображення | немає даних |
| Технологія матриці | DLP |
| Тип ламп | LED |
| Формат изображения | немає даних |
| Яркость | 3800 лм |
Информация для заказа
- Цена: 15 559 ₴



