Перед вами високоякісний, яскравий, мобільний проктор для будинку і офісу, побудований на базі технології Epson 3LCD, з дозволом 1080p і набором додаткових функцій для більшої гнучкості і простоти використання. Дивіться кіно в дозволі Full HD на екрані діагоналлю до 300 дюймів! Швидко починайте ділову презентацію, не витрачаючи час на попереднє налаштування - проектор створювався з розрахунком, щоб установка була як можна швидшою! Завдяки 4000 люмен яскравості і технології 3LCD, кольори на екрані будуть яскравими і точними, а зображення - таким, як задумав режисер.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Epson |
| Цвет | Белый |
| Тип матрицы | LCD |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші інтерфейси | композитний |
| Базова роздільна здатність | 1920х1080 |
| Вес | 3.1 кг кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 309х105х293 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Динамики | 16 Вт |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ | 0.76-7.62 м |
| Энергопотребление | немає даних |
| Контрасність | 16000:1 |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 2 |
| Кількість VGA | 1 |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальное разрешение | 1920x1080 |
| Максимальна фокусна відстань | 29.2 мм |
| Минимальное фокусное расстояние | 18.2 мм |
| Мощность лампы | 230 Вт |
| пульт ДК | є |
| Поддержка 3D | немає |
| Уровень шума | 28 дБ |
| Тип ламп | UHE |
| Формат изображения | 4:3, 16:9 |
| Яркость | 4000 лм |
Информация для заказа
- Цена: 56 718 ₴







