
Інтерактивна дошка Tecro WB IR-10.82-CLFL
28 719 ₴
- Нет в наличии
- Код: WB IR-10.82-CLFL
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Інтерактивна дошка 82" — сучасний інструмент для навчання, презентацій та співпраці. Завдяки підтримці до 10 одночасних торкань і інфрачервоній технології, вона забезпечує точну та швидку взаємодію. Сталева антивідблискова поверхня білого кольору стійка до зносу, а українське програмне забезпечення гарантує простоту у використанні. Дошка сумісна з операційними системами Windows, має низьке енергоспоживання та стильний дизайн. У комплекті все необхідне для встановлення та роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecro |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | немає даних кг |
| Габарити | 1705х1195 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ | 82" |
| Питание | з USB |
| Розмір робочої області | 1649х1139 мм |
| Розширення | 32768х32768 |
| Тип сенсора | інфрачервоний |
| Размеры | |
| Соотношение сторон | 4:3 |
Информация для заказа
- Цена: 28 719 ₴


