
Планшет Oscal Pad 90 8/128GB 4G Sky Blue
6 369 ₴
- Нет в наличии
- Код: Pad 90 8/128GB Sky Blue
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Елегантний Pad 90 з його полірованим зовнішнім виглядом та закругленими краями візуально привабливий та приємний у використанні, що робить його надійним супутником для професійних завдань, освітніх занять та дозвілля. Крім того, завдяки тонкому профілю всього 8,0 мм і легкій вазі 523 г він легко переносимий, що дозволяє використовувати його однією рукою. 10,92-дюймовий дисплей IPS з ефектом занурення Більш широкий дисплей, чіткіше зображення Великий 10,92-дюймовий екран пропонує широке полотно для перегляду, де деталі чіткі, а яскраві кольори. Ідеально підходить для потокової передачі, ігор, віртуального навчання або перегляду веб-сторінок, він забезпечує повністю захоплюючий досвід із чудовою чіткістю. Частота 120 Гц Точність, швидкість, чуйність Кожен торкання і жест на Pad 90 розпізнаються з винятковою точністю та швидкістю, забезпечуючи плавний торкання для більш швидкої та точної взаємодії. Частота дискретизації торкання 120 Гц гарантує підвищену чуйність для перегляду, введення та ігор. 7700 мАг Потужність, яка триває довго Створений для роботи від однієї зарядки, Pad 90 оснащений потужною батареєю ємністю 7700 мАг. Незалежно від того, чи дивитеся ви улюблені шоу, граєте годинами безперервно або працюєте в дорозі, Pad 90 забезпечує надійну роботу протягом тривалого часу. Розблокування по обличчю Ваша особа - ваш ключ Легко розблокуйте свій пристрій, просто глянувши на нього, забезпечуючи безпеку вашої особистої інформації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oscal |
| Цвет | Голубой |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 7700 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Вес | 523 г кг |
| Предустановленная ОС | Android 14.0 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 10.92" |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Количество ядер | 8 |
| Навигационная система | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | без роз'єму 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наяність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Оперативная память | 8Гб |
| Основна камера | 13 Мп |
| Мощность зарядки | 10 Вт |
| Процессор | Unisoc Tiger T606 |
| Підтримка SD-карти | 2 ТБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | є |
| Разрешение экрана | 1280x800 |
| Розмір (ВхШхГ) | 258.1 х 169.6 х 8 мм |
| Серия | Oscal Pad 90 |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота | более 1.2 ГГц |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Быстрая зарядка | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 6 369 ₴








